Okulumuz 2018-12-13T12:30:58+00:00

5360 m2 üzerine kurulan okulumuzun arsası, Emekli Albay Halil ÇAMKIRAN tarafından bağışlanmıştır. 3 katlı olarak yapılan ve 1991-1992 Eğitim-Öğretim yılında hizmete açılan okulumuz, İl Özel İdaresinin mülküdür.

Okulumuzda 10 derslik, 1 Müdür Odası, 2 Müdür Yardımcısı Odası, 1 Rehber Öğretmen Odası,1 Fen Laboratuarı, 1 Bilişim Teknoloji Sınıfı, 1 Çok Amaçlı Salon, Spor odası ve Kantin bulunmaktadır.

Okulumuz 1991-1992 Öğretim yılından bu yana öğrencilere eğitim vermektedir.

Amacımız,kendini yenilemeye doymayan,gözleyen, tartışan, seyretmeyen, her pencereden bakabilen,bilimsel, yapıcı, senkronize çalışan,beden ve ruh sağlığı yerinde, empati yeteneği gelişmiş,toplumsal değerleri sahiplenen,Her daim motive, dinamik, yorulmak bilmeyen,pozitif düşünceye sahip mutlu bireylerin yetiştiği,yeniliklere açık öğretmeni, gelişmeye ön ayak olan yöneticisi,bilinçli, destekçi velisi ve öğrencisiyle el ele,çevrede, bölgede ve ülkede “model okul” olmaktır.

Biz, tüm öğrencilerimizin soru sorabilmeyi, düşünebilmeyi, gözlemleyebilmeyi, kendini ifade edebilmeyi, bireysel farklılıkları görebilmeyi ve öğrenmeyi öğrenmelerine, bu sayede bulundukları topluma örnek olacak şekilde 21. yüzyılın gerekliliklerine cevap verebilecek beceriler kazanmalarına fırsat sağlamak için varız.